Golf shop Golfstart

Proč Golf shop Golfstart

Golf shop Golfstart je golf shop s vlastním driving range. U nás můžete testovat golfové vybavení každý den a nemusíte čekat na demo dny kdy budete moci otestovat vaše golfové vybavení. Odpaliště a cvičná louka (driving range) je tady a je vám plně k dispozici.  U našeho golf shopu můžete testovat i patry neboť na našem driving range je i cvičný green tzv. chip & putt green. Testujte golfové vybavení v našem golf shopu Golfstart!

Golf shop Golfstart nabízí za skvělé ceny značkové golfové oblečení, golfové vybavení, tréninkové pomůcky, vlastní odpaliště, cvičný green a možnost skvělého domácího občerstvení v golfové klubovně.

Co nabízí náš golf shop

Nemusíte ale nikam jezdit, stačí, když navštívíte náš internetový golf shop, kde si můžete v klidu svého domova vybrat golfové vybavení a golfové oblečení. Myslíme také na zdraví golfostů, a tak jsme pro ně připravili i sekci "golfové svačinky" kde kromě svačinek do golfového bagu a zdravé sportovní výživy, nabízíme i medicinální houby podle tradiční čínské medicíny. Tyto potravinové doplňky zpracovává uznávaný certifikovaný výrobce Mycomedica.

Veškeré zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem, expedujeme do 24 hod. Většinu golfového vybavení (železa, hybridy, dřeva a patry) zajišťujeme po individuálním fitingu (změření a doporučení holí na míru) na objednávku.

Kamenná a internetová golfová prodejna Golf shop Golfstart.

Golf shop Golfstart - váš specialitsta na golfové oblečení a golfové vybavení