Golfové oblečení

Golfové oblečení, které prodáváme

Nabízíme značkové golfové oblečení prestižních golfových značek za skvělé ceny. Golfové oblečení, které dodáváme, je vždy nejvyšší možné kvality. Dobře padnoucí a funkční golfové oblečení vám dodá pro golf potřebnou dávku sebedůvěry. Golfové oblečení námi dodávané jednoznačně vítězí na trhu z pohledu kvality a ceny.

Golfová etika vyžaduje, aby každý hráč a hráčka golfu měl vhodné golfové oblečení.

Za vhodné golfové oblečení se považuje u mužů golfové tričko s límečkem nebo košile, golfové kalhoty nebo golfové kraťasy ke kolenům a golfové boty. Golfové oblečení pro ženy je pestřejší a kromě tradičních trik s límečkem a kalhot či kraťasů to mohou být golfové šaty a také golfové sukně. Co se týká golfového oblečení, golfistky si mohou vyzkoušet desítky modelů všech značek a velikostí.

Golfové oblečení dámské

v našem golf shopu naleznete širokou škálu dámského golfového oblečení, které je vyrobeno pouze pro ni. Golfové oblečení pro ženy nabízíme BackTee, Puma golf, Tony Trevis, Callaway, Röhnish womens only, FootJoy. Dámské golfové oblečení musí sledovat více módní trendy nežli pánské oblečení.

Golfové oblečení pánské

v našem golf shopu naleznete široký výběr pánského golfového oblečení, které je vyrobeno pro muže-golfisty. Golfové oblečení pro muže, které dodáváme, je od značek BackTee, Puma golf, Callaway golf, Adidas, SunIce, Tony Trevis, Cobra, FootJoy a další. V našem golf shopu si každý golfista vybere golfové oblečení neboť máme širovou nabídku golfové oblečení i pro muže s velikostí od S po XXXL.

V našem golf shopu lze také najít nadměrnou velikost golfové obuvi jako např.  u mužů 46, 47 a u žen 41, 42. Nejen golfové oblečení v nadměrých velikostech prodáváme.