Puma golf

Puma golf    Golfové oblečení Puma

Golfové oblečení značky Puma golf patří k nejoblíbenějšímu golfovému oblečení mezi golfisty, kteří mají rádi barvu snoubenou s kvalitou a precizním designem.

Značka Puma byla založena jako sestra značky Adidas v bavorském Herzogenaurachu. Adolf Dassler (přezdívaný Adi), vyučený pekař, milovník sportu, si otevřel dílnu na výrobu bot v matčině prádelně. Psal se rok 1920, tedy krátce po skončení první světové války. O čtyři roky později, v roce 1924, se do podnikání vložil i jeho bratr Rudolf a později vznikl podnik s názvem Dassler Brothers Shoe Factory, který vyráběl přibližně 100 párů bot každý den, a bylo v něm zaměstnáno 25 pracovníků. Kdyby nebyla v Berlíně v roce 1936 olympiáda možná, že by se tyto značkové boty nikdy nestaly slavnými.

Společnost Puma vyrábí velice kvalitní sportovní oblečení, zejména fotbalovou obuv. Název Puma v sobě nese kvalitní značkové oblečení, pohodlné a pevné boty, odolné sportovní tašky a veškeré sportovní vybavení, které ocení zejména milovníci golfu. Na návrzích značkového oblečení spolupracovali také Lamine Kouyate, Amy Garbers, Mihara Yasuhiro.

Značkové sportovní oblečení Puma golf nakoupíte nejvýhodněji v našem golf shopu Golfstart. Golfové oblečení Puma nakupujeme přímo od výrobce a snažíme se tak o tu nejlepší cenu na trhu,

Nabídka výrobce golfového oblečení Puma golf