Puma golf

Puma golf    Golfové oblečení Puma

Golfové oblečení značky Puma golf patří k nejoblíbenějšímu golfovému oblečení mezi golfisty, kteří mají rádi barvu snoubenou s kvalitou a precizním designem.

Značka Puma byla založena jako sestra značky Adidas v bavorském Herzogenaurachu. Adolf Dassler (přezdívaný Adi), vyučený pekař, milovník sportu, si otevřel dílnu na výrobu bot v matčině prádelně. Psal se rok 1920, tedy krátce po skončení první světové války. O čtyři roky později, v roce 1924, se do podnikání vložil i jeho bratr Rudolf a později vznikl podnik s názvem Dassler Brothers Shoe Factory, který vyráběl přibližně 100 párů bot každý den, a bylo v něm zaměstnáno 25 pracovníků. Kdyby nebyla v Berlíně v roce 1936 olympiáda možná, že by se tyto značkové boty nikdy nestaly slavnými.

Společnost Puma vyrábí velice kvalitní sportovní oblečení, zejména fotbalovou obuv. Název Puma v sobě nese kvalitní značkové oblečení, pohodlné a pevné boty, odolné sportovní tašky a veškeré sportovní vybavení, které ocení zejména milovníci golfu. Na návrzích značkového oblečení spolupracovali také Lamine Kouyate, Amy Garbers, Mihara Yasuhiro.

Značkové sportovní oblečení Puma golf nakoupíte nejvýhodněji v našem golf shopu Golfstart. Golfové oblečení Puma nakupujeme přímo od výrobce a snažíme se tak o tu nejlepší cenu na trhu,

Nabídka výrobce golfového oblečení Puma golf

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení