Titleist

Titleist golf      

Titleist - světový výrobce golfových holí a jedinečných golfových míčků

Obchodní značka Titleist je známá především skvělými golfovými holemi, se kterými hraje mnoho hráčů na golfové Tour. Golfové hole Titleist nejsou jedinou světovou jedničkou na trhu, ale i golfové míče Titleist. Jejich nejznámější golfové míčky jsou ProV1 a ProV1x. Tyto míčky jsou čtyřvrstvé a jsou určeny pro hráče s jednomístným (single) HCP.

Pod značkou Titleist vyrábí golfové míčky, golfové hole a mnoho golfových doplňků.

Golfové míčky

Titleist lze označit za jedničku mezi golfovými míčky. Golfové míčky Titleist vyrábí Acushnet již od roku 1935.

Současná nabídka míčů: Tour soft, Velocity, DT Trusoft a velice ceněné Pro V1 & Pro V1x. Prvně se objevili na PGA Tour v roce 2000 a jsou dodnes pokládány za vůbec nejlepší míče.

Golfové hole

Golfové hole Titleist jsou určeny především pro profesionální hráče a lepší amatérské hráče s nízkym hendikepem. To platí zejména pro železa. Žádná série želez Titleist není určená začínajícím hráčům.

Z dřev jsou pro amatérskeho golfistu použitelné některé z posledních modelů drajvrů zejména série 917D2, C16.

Velice kvalitní a oblíbené jak u profesionálnich tak u amatérských hráčů jsou vedže série Vokey design.

Golfové doplňky

Pod značkou Titleist můžete také najít mnoho doplňků jako golfové bagy, golfové čepice i golfové rukavice z nejjemnější kůže atd.

Nabídka značky Titleist

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení