O nás

Golf shop Golfstart 

golfové vybavení a značkové golfové oblečení

Společnost Golfstart spol. s r.o. je ryze českou společností. Byla založena v roce 2008. Není zatížena žádnými dluhy či úvěry. Průměrný věk pracovníků se pohybuje okolo 44 let.

Naše společnost má v portfoliu několik aktivit. Prodej golfového vybavení a golfového oblečení má pro nás veliký význam neboť chceme podporovat rozvoj tohoto krásného sportu v ČR. Proto také provozujeme kromě golf shopu i driving range a poskytujeme lekce golfu za velmi příznivé ceny.

Proč golf shop GOLFSTART ?

V našem internetovém i kamenném golf shopu se Vám snažíme pomoci v získání té naprosto nejlevnější a zároveň kvalitního značkového golfového vybavení pro začátečníky, mírně pokročilé i náročnější pokročilé hráče s handicapem pod 10. Naše krédo je golf levně a ne za všechny peníze! Na trhu působíme od roku 2007 a stále se snažíme zákazníkům pomoci při výběru nejlevnějšího a zárověn kvalitního značkového golfového výbavení.

Naprostým začátečníkům nabízíme jak hrané hole, které jsou naprosto optimální a nejlevnější formou pro začínající hráče, tak golfové hole nové, které mohou později sloužit jako základ Vaší první golfové výbavy. V případě, že zjistíte, že golf prostě není pro Vás (i když by tomu nemělo tak být, protože golf může být hra opravdu pro každého), hůl Vám poslouží jako zahradní pomůcka nebo ji prostě hodíte do nejbližší vodní nádrže (to je celkem častý úkaz po nepříliš vydařené hře i u dosti pokročilých golfistů).

Výši investice do golfové výbavy necháváme, jestliže jste už překonali stádium „začátečník” a pro golf jste se pevně rozhodli, pouze na Vás.

Objednávky v cenových relacích nad 5.000 Kč vyřizujeme také telefonicky na telefonním čísle +420 733 36 11 35. Doprava zboží Českou poštou nebo Geis Parcel  je zdarma u objednávek nad 3.000 Kč.


Hezkou hru !!!

Pro info o stávající nabídce klikněte ZDE.

Provozovatel portálu golfstart.cz:

Golfstart spol. s r.o., Cajthamlova 168/17, 266 01 Beroun-Jarov | IČ:283 89 484

gsm: (+420) 733 36 11 35  |  e-mail: info@golfstart.cz  |  skype: golfstart

Golf shop Golfstart - like us on FB

Internetový obchod golfstart.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.