Vážení zákazníci, vyslyšeli jsme prosby dopravců a není momentálně možná platba DOBÍRKOU /ochrana řidičů /. Vaše balíčky nyní mohou mít prodlevu v dodání. Všem DĚKUJEME za pochopení a prosíme o maximální trpělivost a ohleduplnost v této době. Tým Golfstart golfistů

O nás

Golf shop Golfstart 

   - - -   nabízíme golfové vybavení a značkové golfové oblečení za skvělé ceny na trhu   - - -

Společnost Golfstart spol. s r.o. je ryze českou společností. Byla založena v roce 2008 a doposud není zatížena žádnými dluhy či úvěry. My si zkrátka nepůjčujeme. Na veškerý provoz včetně nákupů zboží na sklad si musí společnost vydělat a co si budeme povídat, v dnešní době to není žádná legrace pokud nekradete nebo nejste napojen na státní penězovod. Průměrný věk našich pracovníků se pohybuje okolo 44 let, takže můžeme o nás říci - už nejsme mimina :-)

V našem internetovém a kamenném golf shopu nabízíme golfové vybavení a značkové golfové oblečení za skvělé ceny na trhu. Snažíme se pro vás nakoupit značkovou golfovou výbavu za ty nejlepší ceny. Především u nás najdete značkové golfové oblečení, golfové doplňky jako čepice, ponožky, pásky, golfové sluneční brýle, ale také golfové vybavení jako jsou golfové hole, golfové bagy, golfové míčky,  golfové vozíky, golfové rukavice, golfové boty, golfové tréninkové pomůcky. No zkrátka všechno co byste na golfovém hřišti mohli potřebovat. Golfové příslušenství jako jsou golfové deštníky, vypichovátka, týčka, golfové rukavice, golfová DVD a další jsme do naší nabídky zařadili také.

Za stejné ceny nakupujete jak v internetovém golf shopu, tak i v kamenném golf shopu Golfstart v Berouně.

Doporučujeme:

Přijeďte do našeho golf shopu v Berouně, kde na vás čekají zajímavé slevy značkového golfového oblečení, golfového vybavení a výprodejové hrabací koše, které v našem internetovém golf shopu nenajdete.

Jsme autorizovaný prodejce veškerých námi prodávaných značek.

Vzhledem ke skutečnosti, že chceme podporovat rozvoj tohoto krásného sportu v ČR, provozujeme kromě golf shopu i driving range a poskytujeme lekce golfu za velmi příznivé ceny. Například 60 minut lekce golfu za 400,- Kč. Cenník a informace o naší Golfové akademii máme zde - račte vstoupit -

 

Provozovatel portálu golfstart.cz:

Golfstart spol. s r.o., Cajthamlova 168/17, 266 01 Beroun-Jarov | IČ:283 89 484

gsm: (+420) 733 36 11 35  |  e-mail: info@golfstart.cz  |  skype: golfstart

Sledujte nás také na Facebooku

Potisk tasky 37x12x29-final

Vše co potřebujete vědět o golfu

Golfová poradna

Poradna
Aktuality