Vážení zákazníci, vyslyšeli jsme prosby dopravců a není momentálně možná platba DOBÍRKOU /ochrana řidičů /. Vaše balíčky nyní mohou mít prodlevu v dodání. Všem DĚKUJEME za pochopení a prosíme o maximální trpělivost a ohleduplnost v této době. Tým Golfstart golfistů

Učební pomůcky

Rozhodně doporučujeme nějakou golfovou literaturu si pořídit, ovšem nečtěte ji hned celou od začátku do konce. Je to příliš mnoho informací najednou. Věnujte se spíše detailně jen jednomu typu úderu a ostatní si nechte, až je budete mít vysvětleny od trenéra golfu , procvičeny a začnete rozumět, co se tam vůbec píše. Nejprve se věnujte švihu a úderům železy a k tomu přidejte patování. Teprve později si zkuste čipování a další druhy úderů. Opět jeden po druhém a NIKDY ne všechno najednou, protože jinak úplně zapomenete na veškeré základy pro jednotlivé údery. Výsledkem toho bude zklamání, špatná nálada a často i dlouhé vrhy holí do dálky :)

Dobré je podívat se i na golfová DVD, ale zase s mírou a ne od začátku do konce. Pravidlo méně je více, je zde opravdu na místě. Důležitou učební pomůckou je ale také velké zrcadlo na drivingu. Tam opravdu vidíte jednotlivé fáze svého švihu a máte příležitost si je poopravit a zafixovat.

No a úplně na závěr, určitě si pořiďte pravidla golfu .

Vše co potřebujete vědět o golfu

Golfová poradna

Poradna
Aktuality