BICOM Beroun

Co je metoda BICOM

Možná jste se i často ptali, proč přes velký blahobyt a neuvěřitelný věděcký pokrok existuje stále více lidí, kteří trpí alergickými a chronickými obtížemi, a to nejen dospělí a starší lidé, ale stále častěji i mladí dospělí dospělí a děti.  Z tohoto důvodu jsme hledali neinvazivní metodu, která poskytuje nové možnosti, metodu Bicom biorezonance.

Přístroj Bicom patří stejně jako například homeopatie, akupunktura a jiné metody přírodní léčby do oblasti tzv. "komplementární medicíny". Používá se v humánní a veterinární medicíně více jak 30 let v 90 zemích světa.

Metoda Bicom je speciální postup určený pro zjišťování a odstranění zátěží na biofyzikální úrovni. Bicom neurčí diagnózu, ale systémovou příčinu z pohledu celostní medicíny.

Biorezonance Beroun

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nabízíme biorezonanční terapii/harmonizaci přístrojem BICOM optima 2.generace. Více o biorezonanční metodě si můžete přečíst na našem webu www.biorezonanceberoun.cz

Dále nabízíme celostní analýzu Vašeho těla systémem Bicom BodyBalanceCheck. Jedná se o automatickou analýzu energetického stavu organismu, vizualizace výsledků na tělesných orgánech a tkáních. Výsledky analýzy máme k dispozici během minut.

Máte-li o biorezonanční terapii zájem či potřebujete otestovat alergie, přestat kouřit, harmonizovat, máte obtíže a chcete zjistit příčinu apod., jsme Vám k dispozici v našem biorezonančním centru v Berouně.

Termín ošetření/terapie biorezonancí je nutné si vždy sjednat předem. Objednejte se u certifikované terapeutky Nory Kahounové na níže uvedeném kontaktu.. 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 Nora-terapeut mala

Certifikovaný terapeut:

Nora  Kahounová - biorezonanční terapeut
 
tel:    +420 603 455 268  
6 položek celkem
chlapec
1 300 Kč

Během úvodního sezení v délce 60-90   minut zjistním anamnézu, provedu biorezonanční analýzu...

Kód: DETI-1
bicom princip 2019
2 200 Kč

Během úvodního sezení v délce 120 -150  minut zjistním anamnézu, provedu biorezonanční analýzu...

Kód: ADULT-1
biorezonance BICOM Kód: ADULT-2
chlapec Kód: DETI-2
antinikotin2
1 800 Kč

Odvykání kouření pomocí biorezonanční terapie Počítačová metoda odvykání kouření je v našem...

Kód: ATINIKOTIN-1
antinikotin2 Kód: ATINIKOTIN-NADSTANDARD